Pas Karate Wiara CREDO i Dojo Kun Słowniczek Japoński Historia Sztuk Walki Kobiety i samoobrona Legendy budo Wschodnie Mądrości SENSEI, SEMPAI SHIHAN

XXV SEMINARIUM ANDY "MAJÓWKA - ANDY / RUDKA 2016"

63 uczestników z 16 miejscowości, 39 medali i kilkadziesiąt dyplomów to bilans jubileuszowej XXV Majówki Andy !!! ćwiczący karate, kick boxing, ju jitsu, kobudo i freestyle głownie z Siemiatycz, Drohiczyna, Rudki, Narwi, Warszawy, Kutna, Ząbek, Wyszkowa, Bielska podlaskiego i Hajnówki oraz kilku mniejszych miejscowości spotkali się w zespole szkół Im. Jana Pawła II w dniach 22-24 kwietnia br.

 

W bogatym programie priorytetem był sport i ruch na obiektach sport szkoły, zajęcia sztuk i sportów walki z mistrzem soke Zbigniewem Jeżem 10 dan, spotkanie z policjantem, uczestnikiem misji pokojowej w Kosowie Igorem M., Mistrzostwa w karate, kick boxing'u, freestyle, ognisko, zajęcia strzeleckie młodych komandosów turniej sportowy rambit Rudka vs reszta świata ,konkurs wiedzy o Janie Pawle II oraz tytuł najlepszego sportowca majówki.

 

Wyniki / zwycięzcy:
najlepsi sportowcy: Kacper Nowaczuk, Julia Boduszek, Bartosz Stankiewicz
najlepsi w konkursie wiedzy o Janie Pawle II: Kacper Nowaczuk, Julia Sołoguba, Dominik Kaniewski
najlepsi w karate: Kacper Nowaczuk, Julia Boduszek, Magda Boratyńska, Laura kalinowska, Bartosz Stankiewicz,
najlepsi w kick boxing'u: Kacper Nowaczuk, Magda Boratyńska, Bartosz Stankiewicz, Laura Kalinowska, Julia Boduszek
najlepsi w freestyle: Kacper Nowaczuk, Julia Boduszek, Bartosz Stankiewicz
najlepsi młodzi komandosi: Kacper Nowaczuk, Magda Boratyńska, Gabriel Sapieżko, Dominik Kaniewski, Wiktor Milczanowski, Cezary Lech.
 
W klasyfikacji medalowej pucharu Podlasia...
1 miejsce Siemiatycze/8 złotych
2 miejsce Rudka/3 złote
3 miejsce Drohiczyn/2 złote
 
 
Darczyńcy XXV Majówki Andy Rudka 2016
PPBobel - Rudka
Polser - Siemiatycze
Brzozowa Dolina - Krupice
MD Projekt - Siemiatycze
ks. Andrzej proboszcz parafii - Rudka
Dyrektor zespołu szkoŁ im JP II Danuta Kresso - Rudka
 
 
Organizacja w/w przedsięwzięcia to ogrom pracy, którego na ogol nie widać. Jako organizator widzę i czuje to najlepiej. Dziękuje z serca każdemu, kto zapytał 'w czym pomoc'! z głębi serca dziękuje mojej wspanialej kadrze, opiekunom w osobach Agnieszka Marciniak - czlowiek orkiestra!, Dorocie Kryńskiej, Ewie Kryńskiej, Sylwii Seta, Emilii Stankiewicz, Annie Antoszczuk, Bogdanowi Slezak, Dominikowi Kaniewskiemu, Januszowi Sołoguba, ks Mariuszowi Woltańskiemu, ks Andrzejowi proboszczowi.
Serdecznie dziękuje mojemu mistrzowi soke Zbigniewowi Jeżowi za wspaniałe zajęcia sztuk walki. Igorowi Mironkiewiczowi za transport wielu niezbędnych rzeczy. Erykowi Jaroć wraz z sympatia za ogromne poświecenie w sprawach dla mnie ważnych.
W szczególny zaś sposób dziękuję dyrektorowi zespołu szkol pani Danucie Kresso za zaufanie względem mojej osoby, za wszelaka pomoc i obecność. Wszystkim paniom pracującym w zespole szkol , rodzicom i dzieciom uczestniczącym w majówce serdecznie dziękuje.
 
Andrzej Nowaczuk