Pas Karate Wiara CREDO i Dojo Kun Słowniczek Japoński Historia Sztuk Walki Kobiety i samoobrona Legendy budo Wschodnie Mądrości SENSEI, SEMPAI SHIHAN

SEMINARIUM I OGÓLNOPOLSKIE EGZAMINY NA CZARNY PAS W SIEMIATYCZACH ( ANDY )!!!

05 maja br ponad 50 karateków z siemiatyckiej PASWiF ANDY( z Siemiatycz a także Bielska Podlaskiego, Drohiczyna, Nurca Stacji, Narwi, Ostrożan oraz mniejszych miejscowości Podlasia ) uczestniczyło w zajęciach karate kyokushin i ju jitsu prowadzonych przez instruktorów z Nowego Targu i Szczawnicy.

 

Punktem kulminacyjnym był długi i wyczerpujący egzamin na stopnie mistrzowskie dan (czarny pas). W programie egzaminu były m.in.prowadzenie zajęć, posługiwanie się i obrona przed nunchaku, palka, nożem i pistoletem, rzuty i walki w parterze, walki w karate oraz łamanie pustaków. Egzaminy zakończyły się późnym wieczorem, a nasi goście wrócili do domu z...czarnymi pasami!!! Egzaminatorem na stopnie mistrzowskie dan był shihan Andrzej Nowaczuk 5 dan (międzynarodowy instruktor i egzaminator). Egzaminowani to Sensei Zbigniew Lach 1 dan i Sensei Sebastian Westrych 3 dan. Uczeń ANDY Przemysław Podbielski otrzymał nominacje na stopień 5 kyu oraz zdobył tytuł sempai. Gośćmi zaproszonymi byli mistrz woj podlaskiego i mistrz Białegostoku w boksie Marcin Szwarc oraz mistrz woj. małopolskiego w ju jitsu Karol Chowaniec. Organizator serdecznie dziękuje pp I.J.Kosińskim Pizzeria KAROLINA za najsmaczniejszą na świecie pizze!!!