Pas Karate Wiara CREDO i Dojo Kun Słowniczek Japoński Historia Sztuk Walki Kobiety i samoobrona Legendy budo Wschodnie Mądrości SENSEI, SEMPAI SHIHAN

SUKCES ZAWODNIKOW ANDY W CZECHACH !!!

16 maja br. w czeskiej Karwinie odbył się Międzynarodowy Puchar Smoka w sztukach walki. Nasi sportowcy zdobyli aż 5 medali!. Laura Goliszek 2 srebrne, Dawid Kiślak srebrny, Ada Polakiewicz brązowy i Kacper Nowaczuk złoty medal! Były to konkurencje układów kata, kata z bronią i freestyle. Punktem końcowym turnieju był międzynarodowy mecz CZECHY - POLSKA w kick boxingu.

Polacy niestety przegrali, ale nasz zawodnik Kacper Nowaczuk jako jedyny z Polakow odniósł zwycięstwo i zdobył tym samym złoty medal!. A po turnieju.....oscypki, gofry, góry i "trening nad Wisła..." Wielkie dzięki naszemu Sponsorowi MDM PROJEKT za słodycze i napoje !!! Z serca dziękujemy Panu..., który pragnął pozostać anonimowym, za zorganizowanie przewozu naszej drużyny. Szczególne podziękowania składamy na ręce Mistrza Soke Zbigniewa Jeża 10 Dan za zaproszenie i zgłoszenie naszej ekipy do turnieju oraz do kadry Polski na mecz z Czechami. BYŁO SUPER !!!

 

Więcej zdjęć tutaj.